Dla Kogo

TaskBeat jest dla wszystkich organizacji, które potrzebują efektywnego rozwiązania pozwalającego zapanować nad szybko zmieniającym się środowiskiem pracy. TaskBeat powstał dla małych i średnich, często rozproszonych i bardzo dynamicznych zespołów, które realizują wiele projektów, jednocześnie zapewniając klientom najlepszy poziom obsługi, realizację na czas i w budżecie.

TaskBeat to aplikacja do zarządzania projektami oferowana w formie usługi przeznaczona dla wszelkiego rodzaju zespołów. Podstawą każdej firmy jest praca zespołowa, budujaca biznesy szybciej i sprawniej niż suma prac poszczególnych pracowników. TaskBeat dostarcza sprawne zarządzanie pracami, którego nie zastąpisz większą liczbą zakupionych segregatorów. TaskBeat zapewnia poprawę komunikacji w zespole, której nie dostarczy większa liczba telefonów. TaskBeat adresowany jest również dla kierowników zespołów zainteresowanych jasnym wyznaczaniem i delegowaniem prac w zepole celem zapewnienia sprawnej realizacji wytyczonej wizji rozwoju.

arrow
Ewelina Bochucinska
Specjalista systemów ERP
close
info:
Pierwszy wrażeniem, jakie pojawia się w głowie po wejściu na serwis jest uniwersalność i łatwość w obsłudze. Brak skomplikowanego menu i przejrzystośc są tu absolutnym atutem.
arrow
Maciej Stromich
Właściciel firmy IT
close
info:
Latwość i szybkość dodawania nowych zadań bez zastanawiania się w pierwszej kolejności nad koniecznością wyboru przypisanej osoby, kategorii i innych wymaganych pól jest po prostu fenomenalna. Jednocześnie zachęca do korzystania z tego narzędzia i zmniejsza ryzyko pominięcia czegoś ważnego.
arrow
Robert
Król
NetCamp
close
info:
TaskBeat - prostota działania jest główną przewagą tego narzędzia. Można skupić się na realizacji zadań.
arrow
Łukasz Frąckowiak
Landscape Design
close
info:
TaskBeat ułatwił mi realizację wielu zleceń realizowanych jednocześnie dla różnych klientów, wprowadzając jeszcze lepszą organizację pracowni projektowej.
arrow
Piotr Strychalski
SoftBrain
close
info:
TaskBeat pozwala nam sprawniej realizować zlecenia projektowe nowych stron i aplikacji dla naszych klientów, a także szybciej rozwiązywać zgłoszenia serwisowe.
arrow
Tomasz Olbryś
UW Katowice
close
info:
Bardzo ciekawie zapowiadający się pakiet do obsługi projektów. Prosty przejrzysty i coraz bardziej funkcjonalny.

TaskBeat pozwala na efektywne zarządzanie zleceniami klientów za pomocą systemu zadaniowego. Dzięki aplikacji realizowanie wszysktich zleceń odbywa się za pomocą otwartej komunikacji lub wspólnie z klientem. Pracownicy firmy i klienci logują się do wspólnego panelu, wprowadzają zadania, czas pracy i koszty oraz sprawdzają postęp realizacji zlecenia. Klienci Państwa firmy otrzymują doskonałe narzędzie do monitorowania postępu zleceń w czasie rzeczywistym. Firmy korzystające z TaskBeata fakturują klientów zgodnie z zadaniami, czasem pracy oraz kosztami. TaskBeat sprawdza się zarówno w małych, kilkuosobowych zespołach, jak również w organizacji pracy wewnątrz działów większych firm.

Jakie firmy?

Aplikacja do zarządzania projektami online sprawdza się doskonale w przypadku wszelkiego rodzaju firm, które realizują wiele projektów inwestycyjnych jednocześnie lub przyjmują znaczącą ilość zleceń realizowanych naraz. Program do zarządzania pracą zadaniową sprawdza się w przypadku firm o różnych profilach, np.: Firmy informatyczne, Firmy budowlane, Firmy handlowe, Biura architektoniczne, Agencje interaktywne/Domy mediowe, Organizatorzy imprez, Biura fotograficzne, Firmy cateringowe, Kancelarie podatkowe i księgowe, Administracja, Biura pośrednictwa pracy, Biura doradztwa personalnego, Firmy szkoleniowe, Gabinety lekarskie, Kancelarie prawne, Studia poligraficzne

Dlaczego TaskBeat?

Zobacz co nasz zespół mówi na temat narzędzia w sekcji Dlaczego TaskBeat.

Media o Nas

Zapoznaj się z tym, co mówią o nas media.

Nasi Klienci

Zapoznaj się z opinią naszych Klientów.