Integracja e-mail

integracja z pocztą e-mail

TaskBeat pozwala na integrację z popularnymi usługami poczty elektronicznej zapewniając bezpieczne archiwizowanie informacji wymienianych również poza platformą za pomocą wiadomości e-mail. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy używaniem e-maila a używaniem menedżera zadań, menedżera projektów lub systemu HelpDesk. Informacje które wymieniasz w grupie są zawsze dostępne dla wszystkich pracowników w jednym systemie. Nie musisz rezygnować z dotychczasowego trybu pracy. Integrowanie zadań i konwersacji odbywa się bez konieczności rezygnowania z wygody urządzenia lub programu pocztowego, z którego korzystasz. Dzięki integracji nie musisz dbać o przechowywanie nawet ważnych informacji czy odpowiedzi w systemie. TaskBeat sam zadba o przeniesienie ważnych konwersacji do bezpiecznej bazy danych, gdzie zagadnienia są poukładane według tematów i obejmują wszystkie konwersacje jakie prowadziłeś z zespołem, lub jakie zespół prowadził między sobą na dany temat. Możesz spokojnie kontynuować korzystanie z ulubionego programu pocztowego, a następnie swobodnie skasować dowolne e-maile, jednocześnie wiedząc że cała historia konwersacji została automatycznie zapisana w systemie i podpięta pod odpowiednie zadania, klientów lub projekty. Zapisane konwersacje zawsze mogą być szybko odnalezione po dowolnym słowie kluczowym, nazwie klienta czy nazwie projektu i są odpowiednio pogrupowane według tematów których dotyczą. Integracja odbywa się z dowolną skrzynką pocztową oraz dowolnym programem pocztowym, dzięki czemu umożliwia pracę mobilną z zadaniami za pomocą dowolnego smartfona.

Jak to działa

Domyślnie wszystkie powiadomienia o zmianach w zadaniach jakie obserwujesz przychodzą z określonego adresu e-mail. Powiadomienia z aplikacji TaskBeat od teraz przychodzą z adresu notifications@taskbeat.com i to jest również adres, na który możesz odpowiadać lub pisać w celu tworzenia nowych zadań.

Obsługa za pomocą e-maila możliwa jest z wykorzystaniem następujących poleceń, które można kierować do aplikacji TaskBeat za pomocą dowolnej aplikacji pocztowej.

– Odpowiedz na powiadomienie o zmianie w zadaniu dopisując swoją notatkę na samej górze treści, powyżej linii podpisu aby automatycznie odpowiedź znalazła się w zadaniu.

– Napisz nową wiadomość na notifications|taskbeat.com dopisując znacznik #(numer_zadania), podając nową notatkę do zadania w treści e-maila.

– Napisz nową wiadomość na notifications|taskbeat.com dopisując znacznik #new oraz tytuł zadania w tytule wiadomości i opis zadania w treści e-maila aby utworzyć nowe zadanie.

– TaskBeat importuje całą zawartość e-maila z pominięciem części podpisu. Podpis rozpoznawany jest jako tekst znajdujący się po dwóch znakach “–” znajdujących się w osobnej linii.

Zobacz również: sekcję poświęconą konfiguracji integracji e-mail: http://www.taskbeat.pl/konfiguracja/integracja-e-mail/

Zwróć uwagę: Dla użytkowników korzystających ze smartfonów iPhone przygotowaliśmy specjalną aplikację, która oferuje rozszerzoną funkcjonalność. Aplikacja TaskBeat jest dostępna bezpłatnie, do pobrania z AppStore.