Szablony projektów

TaskBeat wprowadza zupełnie nową funkcjonalność: szablony projektów, ułatwiające rozpoczęcie działalności przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają swoją działalność lub chcą uporządkować istniejącą działalność za pomocą pracy zadaniowej.

Dzięki szablonom projektów przedsiębiorcy otrzymują przewodnik w postaci zestawu projektów i zadań niezbędnych do zrealizowania w celu prowadzenia różnych rodzajów działalności gospodarczej: od świadczenia usług, przez działalność handlową, po działalność produkcyjną.

Systematycznie rozbudowujemy szablony projektów o projekty nowych działalności, na przykład: sklepy internetowe, kancelarie prawnicze, biura architektoniczne, producenci wyposażenia. Oddajemy naszym klientom sprawdzone i dopracowane przepisy na prowadzenie różnych działalności. Wraz z udostępnieniem szablonów projektów chcemy oferować klientom rozwiązania konkretnych dostawców: od usług księgowych, przez usługi hostingowe, po specjalistyczne usługi związane z dostawami towarów, wsparciem klienta i podobnych. Kontaktujemy się z wybranymi partnerami w celu zapewnienia dostępności tych usług w szablonach projektów.