Współdzielenie kontaktów

wspoldzielenie-kontaktow

Scentralizuj swoje kontakty dzięki prostej liście kontaktów. Na jednym ekranie zobaczysz listę wszystkich kontaktów, które zespół wprowadza w miarę nawiązywania nowych kontaktów handlowych i realizowania bieżących prac projektowych. Znajdziesz tych z którymi dawno się nie kontaktowałeś, wygodnie posortujesz kontakty lub stworzysz własny widok dzięki filtrowaniu za pomocą dowolnej kombinacji znaczników przypisanych do klientów.

Możliwość szybkiego i sprawnego lokalizowania informacji o klientach jest kluczową funkcjonalnością każdego systemu wspomagania sprzedaży. Użytkownicy w szczególności doceniają możliwość odnalezienia kontaktów, z którymi zespół dawno się nie kontaktował, dzięki czemu każdy członek zespołu sprzedaży jest w stanie wrócić do negocjowania kontraktu lub ponowić kontakt handlowy z zapomnianym klientem.

Lista kontaktów jest ściśle powiązana z systemem projektów i zadań, nad którymi pracujesz tak, abyś mógł szybko zlokalizować prace realizowane na rzecz każdego klienta. Dzięki współdzielonej bazie kontaktów zastąpisz arkusze danych kontaktowych oraz wieloekranowe systemy zarządzania relacjami z klientami. Nie musisz osobno przeglądać bazy leadów, organizacji, kontaktów.

Dzięki modułowy kontakty na jednym ekranie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: kto jest kto, jaką reprezentuje wartość, kiedy ostatnio się kontaktowałeś i za pomocą jakich kanałów możesz skontaktować w najbliższym czasie. Moduł dostępny jest we wszystkich edycjach produktu TaskBeat bez dodatkowych dopłat.