Wyszukiwanie zadań

Sprawne zarządzanie projektami wymaga sprawnego mechanizmu wyszukiwania informacji. TaskBeat pozwala na wyszukiwanie zadań za pomocą różnych kryteriów oferując uniwersalną wyszukiwarkę, która funkcjonuje w oparciu o całą bazę wszystkich projektów i zadań funkcjonujących w ramach danego przedsiębiorstwa.

Sprawna wyszukiwarka pozwala nie tylko na sprawne zarządzanie dużymi projektami. Tam, gdzie liczy się czas pozwala również na znalezienie informacji o zamówieniu, ustaleniach z klientem i obsługiwać więcej klientów w krótszym czasie i przy mniejszej liczbie pomyłek. Co więcej, zastosowaliśmy unikatowy mechanizm wyszukiwania, który zwraca rezultaty według trafności, zatem za każdym masz spore szanse znaleźć to, czego szukasz nawet jeśli Twoje wyszukiwanie bazuje na przybliżonym fragmencie tekstu, tytułu lub numeru który chcesz znaleźć

Unikatową właściwością wyszukiwarki jest możliwość szybkiego znajdowania informacji w dużych i bardzo dużych bazach danych zadań, ustaleń i komentarzy. Wyszukiwarka wyposażona jest w mechanizm pozwalający znaleźć poszukiwaną informację dowolnemu pracownikowi spośród tysięcy notatek i zadań w czasie krótszym niż jedna sekunda, jednocześnie sortując wyniki od najbardziej trafnych, dzięki czemu znalezienie zamówienia, ustalenia lub podsumowania z prac realizowanych przez firmę jest bardzo wygodne.

Wbudowana wyszukiwarka jest bardzo prosta i efektywna w wykorzystaniu ponieważ przyjmuje dowolny tekst jako kryterium wyszukiwania: nazw projektów, nazw zadań, opisów zadań, jak również komentarzy. Dzięki wyszukiwarce można wprowadzić szukany tekst, a TaskBeat znajdzie wszystkie powiązane projekty, zadania i ustalenia związane z poszukiwaną frazą.

Dodatkowo za pomocą wyszukiwarki możemy szukać specyficznych zadań określając
– numer zadania: wyszukując po symbolu “#”, np. szukając: #100 – wyszukuje zadanie o identyfikatorze 100.
– znacznik zadania: wyszukując po symbolu “!”, np. szukając: !ważne – wyszukuje zadania oznaczone znacznikiem “ważne”
– nazwą klienta: wyszukując w nawiasach “[“, “]”, np. szukając: [firma] – wyszukuje zadania należące do klienta: “firma”.