Integracje

Zobacz system zadaniowy, który integruje się z Twoim biznesem, centralizuje zarządzanie i przyspiesza współpracę pomiędzy różnymi działami w firmie.

Integracje

Czas na integracje

Zamówienia kontrahentów, zapytania ofertowe, zgłoszenia serwisowe czy rezerwacje internetowe automatycznie importowane są jako zadania. Centralna baza zadań przyspiesza operacje biznesowe i podnoszą jakość obsługi klientów. TaskBeat pozwala na centralne zarządzanie sprawami firmy oraz automatyczną delegację zadań do odpowiednich pracowników, a także kontrolowanie terminowości i postępów ich wykonania.

Czas na upgrade

Wciąż używasz systemu, w którym kopiujesz wiadomości e-mail, zlecenia klientów i projekty do realizacji z jednego systemu do drugiego? Czas porozmawiać o indywidualnym wdrożeniu. Setki klientów dokonują upgrade’u istniejących systemów prosząc o integrację różnych systemów tak, aby zarządzać zadaniami w jednym miejscu. Dokonując aktualizacji do TaskBeat klienci odnotowują realną poprawę jakości obsługi klientów i przyspieszając realizację projektów w firmie.