Polska pomoc techniczna

TaskBeat jako jeden z wiodących profesjonalnych aplikacji internetowych do zarządzania projektami, zadaniami i zleceniami oferowany jest wraz z polską pomocą techniczną. Pomoc techniczna przeznaczona jest dla naszych najbardziej wymagających użytkowników zainteresowanych integracją oprogramowania z systemami funkcjonującymi w przedsiębiorstwie.

Pomoc techniczna TaskBeat oferuje dwukierunkową integrację z programami zewnętrznymi. Oznacza to że z naszą pomocą możesz integrować w TaskBeacie dane pochodzące z innych systemów funkcjonujących w ramach Twojej organizacji, takich jak programy finansowo-księgowe, fakturująco-sprzedażowe, gospodarki magazynowej, zarządzania treścią czy systemami kontroli wersji.

Możesz również integrować dane opracowywane przez TaskBeat w innych systemach, takich jak: systemy zarządznaia relacjami z klientami, systemy prezentacji wykresów, statystyk. Dzięki ścisłej integracji z platformą Microsoft, system TaskBeat oferuje nie tylko integrację z pakietem Microsoft Office (wliczając Excel, Word), ale również pełną integrację z Microsoft SharePoint oraz Microsoft BizTalk Server.

Pomoc techniczna oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie integracji oprogramowania, lecz przede wszystkim pozwala Państwu na uzyskanie profesjonalnego doradztwa w zakresie rozwiązywania konkretnych problemów związanych z realizacją specyficznych przypadków projektów oraz nadzorując poprawność wdrożenia biorąc pod uwagę konkretny przypadek Państwa firmy.