Wydajność

Kolejna wersja TaskBeata zawiera optymalizacje, które przynoszą szybkość coraz bardziej zbliżoną do aplikacji instalowanej lokalnie na komputerze (desktopowej). Wielokrotnie porównujemy TaskBeat z aplikacjami: Trac, Jira lub Mantis pod względem tego jak szybko znajdziesz określone zadanie, jak szybko przejrzysz dziesięć zadań na liście. Z TaskBeatem możesz zrobić każdą z tych operacji pięć, dziesięć razy szybciej, a zatem efektywniej i przyjemniej.

Opracowanie narzędzia, które przewyższa konkurencyjne produkty o rząd wielkości pod względem liczby zadań które można wprowadzić, wyświetlić, przeszukiwać, a co najważniejsze: efektywnie zarządzać stało się jednym z głównych filarów, na których opieramy decyzje dotyczące koncepcji narzędzia. Koncepcja wyjątkowo wydajnego i sprawnego narzędzia do zarządzania projektami wbudowana została już w pierwszą wersję aplikacji i jest nadal brana pod uwagę przy każdej decyzji dotyczącej dalszego jej rozwoju.

TaskBeat został opracowany z myślą o wydajności, której nie można znaleźć w innych narzędziach. Część konkurencyjnych produktów pozwala na sprawne zarządzanie co najwyżej setkami zadań, a większość funkcjonuje dobrze nawet do tysiąca zadań. TaskBeat pozwala na efektywne zarządzanie nawet 15 tysiącami zadań, co sprawdza się doskonale w przypadku użytkowania produktu przez większe zespoły lub nawet mały zespół na przestrzeni wielu lat.