Kontakt

Skontaktuj sie z nami

TaskBeat należy do Taskscape Ltd z siedzibą w Londynie przy współpracy naszego zespołu. Jezeli masz problem z programem lub chcialbys uzyskac bezplatne szkolenie, wypelnij ponizszy formularz, a otrzymasz odpowiedz w ciagu najblizszych kilku dni roboczych.

  Twoje imię (wymagane)

  Podaj e-mail (wymagany)

  Temat

  Wiadomość

  Potrzebujesz pomocy?

  Tworzymy oprogramowanie, dzięki któremu zespoły angażują się w prace jak nigdy dotąd. Dzięki innowacyjnej aplikacji TaskBeat komunikacja, prowadzenie dyskusji i wymiana dokumentów wewnątrz firm które korzystają z oprogramowania TaskBeat oparta jest na zasadach prywatnej sieci społecznościowej. Przeczytaj więcej na temat czemu stworzyliśmy TaskBeat lub skontaktuj się z nami i umów się na prezentację oprogramowania, dzięki któremu łatwo podniesiesz efektywność swojego zespołu.

  Jeżeli jesteś klientem Enterprise, możesz otrzymać natychmiastowa pomoc za pomocą komunikatora lub telefonicznie. Przygotuj swój numer klienta i zadzwoń do nas. Jeśli jestem klientem Enterprise to nasi konsultanci są dla Ciebie dostępni każdego dnia roboczego pod numerem telefonu. Jeśli nie jesteś klientem Enterprise, skorzystaj z formularza kontaktowego po lewej stronie.

  +44 (0) 755 257 69 20
  Godziny otwarcia: od 10:00 do 16:00