Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy TaskBeat na co dzień pracują z naszymi klientami, pomagając przejść na pracę w chmurze. Partnerzy dzielą się swoją wiedzą ekspercką, prowadzą szkolenia, jak również przenoszą dane do chmury i integrują oprogramowanie z TaskBeat. Jeśli chcesz wdrożyć nowoczesny system oferujący prosty interfejs pozwalający na: współdzielenie zadań, kontaktów, dokumentów w ramach firmowej sieci społecznościowej skontaktuj się z nami aby znaleźć lokalnego partnera TaskBeat.

Firmy zainteresowane współpracą handlową, pragnące wzbogacić swoją ofertę o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem oraz zwiększyć swoje przychody poprzez świadczenie usług związanych ze sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowania w chmurze, zapraszamy do uczestnictwa w Programie Partnerskim TaskBeat.

TaskBeat to doskonała aplikacja do zarządzania projektami i zarządzania zleceniami. W czerwcu 2013 system przekroczył 1000 obsługiwanych paneli klientów, a całość platformy obsługuje ponad 10 tysięcy zarejestrowanych kont użytkowników. Pomimo iż TaskBeat obecnie jest już produktem dojrzałym, spółka współpracuje z wieloma lokalnymi partnerami na terenie Polski i Wielkiej Brytanii w celu zapokojenia szczegółowych wymagań klientów w zakresie dostosowania wyglądu aplikacji oraz przeprowadzenia indywidualnych wdrożeń i szkolenia.

Partnerzy którzy nawiązali już wcześniejszy kontakt z klientami samodzielnie realizują wdrożenie i dostosowanie aplikacji dla swoich klientów. Partnerzy otrzymują wynagrodzenie za prace w zakresie dostosowania wyglądu systemu, jak również za zrealizowane wdrożenie systemu oraz przeprowadzone szkolenia. Partnerzy współpracując bezpośrednio z klientami są w stanie dostosować wygląd systemu, jak również zrealizować indywidualne wdrożenie dla klientów wykorzystując dostarczoną dokumentację systemu oraz własne szablony graficzne. Partnerzy realizują wdrożenie w sposób odpowiadający szczegółowym wymaganiom klienta.

Partnerzy otrzymują materiały promocyjne aplikacji, dokumentację techniczną, jak również dostęp do bezpłatnych szkoleń. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki systemu wynagrodzenia za wdrożenie aplikacji oraz dodatkowe wynagrodzenie za utrzymanie relacji z klientem po wdrożeniu.

Korzyści

– bezpłatny dostęp do pełnej funkcjonalności produktu oraz aplikacji wspomagających
– zapewnienie stabilnego źródła dochodów dzięki regularnej, comiesięcznej prowizji
– poszerzenie oferty, dzięki czemu możesz spełnić wysokie wymagania większej ilości Klientów
– pełna pomoc w zakresie udziału w programie, dostęp do pełnego know-how produktu

Współpraca odbywa się na podstawie jednej z poniższych typów umowy:

Bronze Level

Partnerzy współpracujący na poziomie Bronze Level otrzymują stałe wynagrodzenie za skuteczne pozyskanie i utrzymanie klienta korzystającego z produktu w chmurze lub klientów korzystających z instalacji dedykowanych. Producent oprogramowania odpowiedzialny jest za prowadzenie obsługi posprzedażowej oraz wsparcia użytkowników produktu.

Silver Level

Partnerzy współpracujący na poziomie Silver Level otrzymują stałe wynagrodzenie za pozyskanie i utrzymanie klienta oraz dodatkowe wynagrodzenie wynikające z prowadzonego wsparcia klientów, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych prac w zakresie integracji produktu z usługami klienta lub dostosowania produktu w oparciu o wytyczne klientów.

Gold Level

Partnerzy współpracujący na poziomie Gold Level otrzymują stałe wynagrodzenie za pozyskanie i utrzymanie klientów, jak w przypadku partnerów Silver Level oraz dodatkowe zmienne wynagrodzenie za organizację i utrzymywanie własnej sieci sprzedaży składającej się z partnerów operujących na poziomach: Bronze Level lub Silver Level.

Integracje

TaskBeat oferowany jest jako rozwiązanie dostępne w chmurze lub instalowane na serwerach użytkowników końcowych. Dzięki dostępności interfejsu API oraz ścisłą integracji z platformą Microsoft produkt może być integrowany z szeroką gamą systemów obecnie funkcjonujących w przedsiębiorstwach. Dzięki otwartemu kodowi system może być dostosowywany w zakresie graficznym indywidualnie zgodnie z potrzebami poszczególnych klientów.

W celu uzyskania szczegółowych warunków oraz szablonu umowy dystrybucyjnej zapraszamy do odwiedzenia warunków dystrybucji (wymaga logowania) lub do kontaktu z biurem Zagozda sp. z o.o. korzystając z sekcji kontakt lub numeru telefonicznego dostępnego na stronie internetowej.